Aumatic sp. z o.o. 32-050 Skawina k. Krakowa ul. Piłsudskiego 25A

ROZWIJAJ Z NAMI
SWOJE KOMPETENCJE ZAWODOWE
Nie szukamy przeciętnych pracowników.
Zależy nam na takich, którzy będą chcieli rozwijać się z nami! Jeśli jesteś odpowiednio wykwalifikowaną i kompetentną osobą to świetnie! Z pewnością szybko odnajdziesz się w naszym zespole.
Jeśli dopiero zaczynasz swoją drogę zawodową, możesz liczyć na nasze wsparcie!
Czekamy na młodych inżynierów, którzy mają ambicje i chęci do pracy. Jeśli do nich należysz, nasza firma pozwolić ci się rozwinąć.
Nie możemy obiecać Ci, że będzie łatwo, ale z pewnością wiele się nauczysz.
Nasi wykwalifikowani specjaliści pomogą szybko i efektywnie młodym inżynierom w pracy przy nowych projektach. Jeśli nie boisz się wyzwań, zapraszamy do kontaktu
WIEDZA DO ZDOBYCIA

Oferujemy szkolenia w zakresie wymaganych kompetencji.

Rozwijamy się na każdym etapie ścieżki zawodowej. A najbardziej wtedy, gdy klienci stawiają przed nami nowe wyzwania.

Możesz mieć pewność, że poszerzysz swoją wiedzę z każdym nowym projektem.

STABILNA POZYCJA NA RYNKU

Jesteśmy na rynku od 2003 roku jako jedna z bardziej liczących się firm w branży.

Oferujemy zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji.

JASNA ŚCIEŻKA KARIERY

Umożliwimy Ci podnoszenie kwalifikacji na każdym etapie Twoje drogi zawodowej.

Dzięki Aumatic podniesiesz poziom wiedzy i zdobędziesz niezbędne doświadczenie.

NIEZALEŻNOŚĆ I KREATYWNOŚĆ

Budowane przez nas maszyny są konstrukcjami prototypowymi.

Kreatywność, samodzielność oraz innowacyjne podejście to cechy, które bardzo cenimy u naszych pracowników.

PRZYJAZNE WARUNKI PRACY

Korzystamy z profesjonalnych narzędzi pracy oraz nowoczesnej technologii.

Szybko się rozwijamy stwarzając coraz lepsze warunki pracy.

Nasz nowy budynek jest nowoczesny, przestronny i funkcjonalny.

WSPARCIE

Uczymy się od innych, ale przede wszystkim od siebie nawzajem.

Zawsze możesz liczyć na wsparcie zespołu i przyjazną atmosferę.

Dowiedz się, dlaczego nasi ludzie lubią swoją pracę!
Michał Todys
Konstruktor, Starszy Kierownik Projektów

„Z firmą Aumatic, związałem się zawodowo w roku 2009, kiedy objąłem stanowisko konstruktora. W trakcie trwania mojej kariery zawodowej, początkowo zbierałem potrzebne doświadczenie i wiedzę uczestnicząc w projektach oraz zapoznając się z narzędziami niezbędnymi w pracy konstruktora. Obecnie już jako osoba odpowiedzialna bezpośrednio za kierowanie projektami w dziale konstrukcji, mam styczność z ambitnymi zadaniami a także mam możliwość współpracy z ludźmi z całego świata. Wykorzystując najnowocześniejsze narzędzia oraz własną kreatywność, mogę nadal z satysfakcją rozwijać swoje kompetencje zawodowe. „

Włodzimierz Jankowicz
Lider Zespołu Montażu Elektrycznego

„Zawodowo związany jestem z firmą niemal od samego początku jej istnienia czyli prawie 20 lat. Tak długi staż i pokonywanie kolejnych szczebli kariery zawodowej, pozwalają mi stwierdzić że firma Aumatic dała mi możliwość rozwoju w kierunku jakiego oczekiwałem. Możliwość udziału w wielu szkoleniach, korzystania z nowych technologii oraz przede wszystkim świetna atmosfera to warte zauważenia zalety pracy tutaj”

Michał Gurgul
Konstruktor

„Od ponad 4 lat pracuję w firmie Aumatic, na stanowisku konstruktora. Do realizacji powierzonych zadań, wykorzystuje dedykowane narzędzia jak choćby środowisko oprogramowania SolidWorks oraz ramię pomiarowe 3D, co pozwala mi stale rozwijać swoje umiejętności i realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty. Napotkane po drodze trudności, mogę pokonywać również dzięki pracy w grupie osób, dla których projektowanie i budowa maszyn, to nie tylko praca ale również pasja.”

Marcin Łukasik
Programista systemów automatyki przemysłowej

„Pracuję w Aumatic od 2017 roku na stanowisku programisty. W swojej codziennej pracy najbardziej doceniam to, że budowane przez nas maszyny są konstrukcjami prototypowymi, co pobudza kreatywność oraz pozwala na innowacyjne podejście do opracowywania i wdrażania rozwiązań. Istotną dla mnie kwestią jest również dobra atmosfera i konstruktywna współpraca w zespole. Cieszy mnie, że moi współpracownicy to osoby profesjonalne, koleżeńskie, z którymi dzielę podobne pasje i zainteresowania. Dzięki pracy w Aumatic zdobyłem doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu układów sterowania automatyki przemysłowej.”

Dominik Wątor
Konstruktor

„Pracę w firmie Aumatic rozpocząłem ponad 15 lat temu. Początki mojej kariery zawodowej to praca biurowa oraz wspomaganie działu konstrukcji ale wraz z nabywanym doświadczeniem oraz nowymi umiejętnościami, przejmowałem kolejne obowiązki. Liczne szkolenia oraz pomoc ze strony innych pracowników, pozwoliły mi poznać środowisko takich programów jak SolidWorks, Inventor, Bricscad, Autocad, Draftsight. Obecnie jako członek zespołu konstrukcji mechanicznej, biorę czynny udział przy ambitnych projektach co niewątpliwie pozwala mi na dalszy rozwój zawodowy. „

JESLI NIE BOISZ SIĘ WYZWAŃ
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU